top of page

Grupo de Análise de Mercado

Público·31 membros

Во живо Италија Фудбалска репрезентација на Македонија гледајте 17 ноември 2023 Спорт во живо


16.9.2023 — 2023 — Селекторот на репрезентацијата на Македонија до 21 година, Драги на денешните натпревари одиграни во фудбалскиот шампионат на .


Украина Македонија гледајте во живо 14.10.2023 13.10.2023 — [[[ТЕЛЕВИЗИЈА>]!]] Во живо Македонија Италија гледајте 9.9.2023 — Ostali popularni privatni kanali su Kanal 5 vo Zivo. TV Sitel is a television ... Во индивидуален настап во машки кати Кристијан Бајовски го освои петтото место Успешен старт на првиот ден од Балканското првенство за сениори и ветерани што се одржува во Тирана Албанија На првиот ден од Балканското првенство во карате нашите репрезантивци во сениорска конкуренција освоија еден сребрен, еден бронзен, три петти и три седми места Хрватската и македонскта сениорска репрезентација на заеднички подготовки пред настапот на СП во Будимпешта Хрватскиот карате сојуз потврди дека комплетниот состав на хрватската сениорска карате репрезентација заедно со своите најдобри тренери и селектори во борби кој брои вкупно 20 лица ќе одржат заеднички подготовки со македонската сениорска репрезентација во борби во периодот од 05 до 10 октомври во Охрид Одржано Плеј оф првенсто за сениори Во салата „Крсте Мисирков“ во населбата Ченто во Скопје денес 10. Македонија Италија 9 септември 2023 | The VOYCE Македонската фудбалска репрезентација синоќа постигна историски успех, победувајќи ја Италија Франција (ЛИНК) Гледајте ВО ЖИВО: Македонија – Франција (ЛИНК). Имаме одлична атмосфера во репрезентацијата. Верувам дека само позитивните резултати може да ја кренат уште повеќе нашата мотивација и да освежат дополнително атмосферата во тимот, која е на високо ниво“. Во второто коло на домашен терен загубивме од Холандија, но одигравме на ниво и можеме да жалиме за големите прилики што не успеавме да ги искористиме. На мечот со Молдавија, тргнавме со голема доверба и од стартот верувавме дека ќе ги освоиме сите три бодови, но се случи спротивното, направивме многу грешки со кои практично им ја поклонивме победата. Македонија до 21 Грузија до 21 видео стриминг од натпревар 1На натпреварот одигран попладнево на теренот крај ФФМ, репрезентацијата на Македонија до 14-години, беше подобра од врсниците од Малта со 1:0. Во текот на... Мечот со Грузија од квалификациите за нас е од голема важност. Треба да бидеме максимално фокусирани и посветени во текот на сите деведесет минути, да оставиме срце на терен. Само така можеме да се надеваме на позитивен резултат. По негативниот резултат со Молдавија, се надевам дека веќе на следниот меч ќе се вратиме на победите и играта која не красеше на првите два натпревари. Се надевам и верувам дека ќе успееме да излеземе како победници на дуелот со Грузија. Македонија до 21 ги стартува подготовките за Грузија и пред 2 дена — Младата репрезентација на Македонија до 21 година во октомври ја очекуваат два тешки натпревари против селекциите на Грузија и Австрија... (ГЛЕДАМ ТЕЛЕВИЗИЈА! ) Malta Фудбалска репрезентација (ДЕНЕС-) Македонија до 21 Холандија до 21 видео пред 2 часа — Барди: Не Ова за „црвената фурија“ беше контролен дуел пред натпреварот со Македонија, прв... (ГЛЕДАМ ТЕЛЕВИЗИЈА!) Malta Фудбалска репрезентација ... Италија и Малта Фудбалската репрезентација на Македонија е повторно на собир. гледајте во живо Malta Фудбалска репрезентација на Македонија пренос 12 ... [Спорт во живо>>] Шкендија Тетово Тиквеш гледја во 2023 — [стриминг@@@] Malta Фудбалска репрезентација на Македонија видео стриминг од натпревар 12 септември 2023 [фудбал Гледајте ВО ЖИВО: Македонија Италија 9 ... – Никако не смее да си дозовлиме да подцениме ниту една репрезентација. Ова се квалификации и нема лесен противник. На сите натпревари треба да пристапиме став и да дадеме се од себе. 09. 2023 година се одржа и Плеј оф натпреварот за сениори. Победниците од ова првенство ќе бидат учесници на Светското првенство што ќе се одржи од 24-29 октомври 2023 година во Будимпешта, Унгарија Пренос од Плеј оф првенството за сениори 10. 2023 година Плеј оф првенство за сениори што ќе се одржи на ден 10. 2023 година (недела) во салата „Крсте Мисирков“ во населбата Ченто во Скопје Одржан Купот на Македонија за сениори Во спортската сала „Крсте Мисирков“ во Скопје се одржа Државното првенство „Куп на Македонија“ за сениори Пренос од Куп на Македонија првенството за сениори 02. 02. 2024 година во Тбилиси, Грузија Последен тренинг пред почекот на СП во Будимпешта Одржан и последен тренинг во Будимпешта пред официјалниот почеток на светското сениорско првенство. Се протече во најдобар ред, атмосверата во репрезентацијата е на виското ниво Прес конференција пред настап на СП за сениори што ќе се одржи во Будимпешта, Унгарија Пред поаѓање за најзначајниот настан за оваа година - 26тото светско првенство за сениори што ќе се одржи од 24 до 29 октомври 2023 година во Будимпешта, Унгарија во просториите на Агенцијата за млади и спорт се одржа прес конференција Сениорската репрезентација подготвена за настап на Светското првенство во Будимпешта Сениорската репрезентација ги спроведува завршните подготовски пред настапот на Светското првенство што ќе се одржи од 24-29. (ГЛЕДАЈ ОНЛАЈН@@) Италија Фудбалска пред 2 часа — Гледајте ВО ЖИВО: Малта до 17 Македонија 30.10.2023 — фудбалска репрезентација ќе се соочи со Италија (ВО ЖИВО) Македонија гостува кај ...


Informações

Bem-vindo ao grupo! Você pode se conectar com outros membros...
bottom of page