top of page

Grupo de Análise de Mercado

Público·31 membros

Rumania U21 Shqipëria U21 shiko live 17/11/2023


... watch Armenia U21 vs Albania U21 live stream. (SPORT TV**) Teuta Durrës Erzeni ... (((shikoni drejtpërdrejt))) Shqipëria U21 Rumania U21 shiko 14 orë më parë ...


02 seconds) Dënimi nga UEFA për Rumaninë, Federata e Futbollit të Kosovës: Jemi të pakënaqur, do paraqesim ankesë Federata e Futbollit të Kosovës është e pakënaqur me dënimin e UEFA-s kundër Rumanisë, për banderolat dhe thirrjet "Kosova është Serbi" në ndeshjen e një jave më parë n 20 Shtator, 17:38 Gjobë e majme dhe një ndeshje pa tifozë, UEFA dënon Rumaninë për banderolën kundër Kosovës UEFA ka dënuar me 52 mijë euro gjobë dhe një ndeshje pa tifozë skuadrën kombëtare të futbollit të Rumanisë, për banerin që tifozët e tyre shpalosën në ndeshjen kundër Kosovës, e vlefshme për Euro 2024. [[[LIVE SPORT@@@]]@@@] Rumania Kosova transmetim i (SHIKO ONLINE###) Shqipëria Polonia transmetim i 3 ditë më parë — (online-) Polonia U21 Kosova U21 transmetim i drejtpërdrejtë 1 ditë orë (SHIKO TV ... 13 Shtator, 12:18 Fitorja në shtëpi, Alban Bushi: Shqipëria shkon në Europian, kalon edhe grupet Kombëtarja U-21 e Shqipërisë fitoi 3-2 kundër moshatarëve të Rumanisë në "Elbasan Arena", duke marrë vendin e parë në grupin E kualifikues të Europianit 2025 për këtë grupmoshë. 13 Shtator, 10:59 VIDEO/ Thirrje kundër Kosovës mes Prishtinës, policia nxjerr nga stadiumi tifozët e Rumanisë Kosova dhe Rumania barazuan të premte 0-0 në "Fadil Vokrri" të Prishtinës, me ndeshjen që vlente për raundin e tretë kualifikues të Euro 2024 në grupin I. (((SOT***))) Shqipëria U21 Rumania U21 drejtpërdrejt live 12 Albania U21 vs Romania U21 live score and live streaming on September 12th, 2023 at 16:30 UTC time for Football European U21 Championship Qual. Rumania - Shqiptarja. com. Në mënyrë të shpejtë dhe të verifikuar me disa burime ju do të gjeni lajme nga politika e vendit dhe e rajonit, informacione ekonomike. Mbulon me lajme të gjithë kategoritë: shqiperi, politike, kosove, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajmi fundit, periferi, rajon, bota, analiza, intervista, kulture, teknologji, informatike, sondazhe, forum, blog, diskutime, horoskop, parashikimi i motit, fotogaleri, lajmi i funditE premte 17 Nëntor 2023 - Përditësimi i fundit 02:10 Home Edicionet Lokale KronikË Politikë Shëndeti Ekonomi Sport KOSOVË & RAJONI BotË KulturË Editorial Opinion Të Fundit Sociale Drejt Punës Speciale Lifestyle VIP & Spektakël Receta Horoskopi Dosje Fotogaleri Videogaleri Pikë e zezë Sondazhe Lajmet për: RUMANIA /31 Rezultate (0. 20 Shtator, 17:07 Cristian Shpendi vjen për gola dhe për të mësuar shqipen, Pajaziti s'i dëgjoi mjekët! Flasin protagonistët e përmbysjes së madhe të Shpresave Shqipëria U-21 mundi me rezultatin 3-2 përfaqësuesen e Rumanisë U-21 në "Elbasan Arena", takim i vlefshëm për kualifikueset e Kampionatit Europian 2025 për këtë grupmoshë. 13 Shtator, 14:42 UEFA nis hetimin për huliganët, Rumania rrezikon shumë për pankartën 'Kosova është Serbi'! Dardanët fitore në tavolinë? Komisioni i Disiplinës pranë UEFA ka hapur një hetim për diskriminim dhe racizëm ndodhur gjatë ndeshjes së Euro 2024 mes Rumanisë dhe Kosovës në Bukuresht. Pas 18 minutave lojë, shqiptarët sinjalizuan arbitrin francez Willy Delajod se një pankartë me mbishkrimin "Kosova është Serbi" dhe thirrje kundër shqiptarëve vinin nga huliganët rumunë në stadium. Kreu i qeverisë së njërit prej vendeve ka njoftuar tashmë qartë se do të votojë pro bashkimit në një referendum të ardhshëm", kështu e nis shkrimin një mediat rumune për deklaratat e bërë së fundmi nga Kryeministri Rama se një ditë Kosova dhe Shqipëria do të bashkohen. 30 Nëntor 2021, 11:25 Bota Pandemia e shkaktuar nga COVID-19 ndërlikon më tej situatën e refugjatëve në Ballkan Situata e refugjatëve në Ballkan, është përkeqësuar ndjeshëm për shkak të pandemisë,, ku disa kampe janë vendosur në karantinë për shkak të rritjes së rasteve me Covid-19. 9 Prill 2021, 11:53 Pandemia në Ballkan/ Rumania nën ‘kthetrat’ e Covid, regjistrohen 1318 raste të reja dhe 48 viktima Në Rajonin e Ballkanit, Rumania vazhdon të mbetet në kthetrat e koronavirusit, teksa çdo ditë raportohen shifra në pragun e 1500 të identifikuarve me Covid dhe dhjetra viktima 28 Gusht 2020, 12:28 Pandemia në Ballkan/ Rumania dhe Bosnje Hercegovina regjistrojnë 52 viktima dhe 1139 raste të reja në 24 orë Ballkani mbetet i mbërthyer nga ‘ethet’ e infeksionit të shkaktuar nga koronavirusi 24 Gusht 2020, 13:59 Ballkani i mbërthyer nga Pandemia... Ata vendosën ta kalonin bashkë jetën. Këtu nisën dhe dilemat e para, a do ta linte Daniela atdheun e saj për hir të dashurisë? 18 Nëntor 2022, 22:13 Goglat i vendosën bashkë në grupin e Europianit, Rumania nuk dëshiron përballjen me Kosovën! Humbje në tavolinë? UEFA dy ditë më parë hodhi shortin e Europianit 2024. Në grupin I, Kosova u shortua me Zvicrën, Izraelin, Rumaninë, Bjellorusinë dhe Andorrën. Në Rumani së fundmi janë shtuar zërat se skuadra e tyre nuk duhet të luajë kundër Dardanëve, pasi shteti i tyre nuk njeh pavarësinë e Kosovës. 11 Tetor 2022, 12:54 Viti më i gjatë në Evropë: Ja kur ndryshuan ekuilibrat 9 Nëntori shënon çdo vit përvjetorin e rënies së Murit të Berlinit. Rënia e Murit ishte një nga ngjarjet vendimtare të atij viti, që shënoi fillimin e fundit të Luftës së Ftohtë, simboli më i madh i së cilës, ishte bërë barriera e ngritur nga autoritetet komuniste të Gjermanisë Lindore. Në Rumani regjistrohen 1392 raste të reja dhe 42 viktima Vendet e Ballkanit vazhdojnë të jenë të goditura fort nga infeksioni i koronavirusit 21 Gusht 2020, 14:14 Pandemia Covid në Ballkan/ Kosova regjistron rekord infeksionesh të reja! 22 viktima në Kroaci dhe Rumani Qeveria Hoti do të shpërndajë gjysmë milioni maska falas për qytetarët e Kosovës 27 Korrik 2020, 15:32 Pandemia në Ballkan/ Rekord infeksionesh në Rumani, 112 raste të reja! 17 viktima në Kosovë e Serbi Situata e shkaktuar nga pandemia paraqitet problematike në Ballkan, ku Rumania, Bosnje Hercegovina dhe Mali i Zi janë ndër më të prekurit 23 Korrik 2020, 15:46 Klubi 'Shkëndija e Tetovës' do të japë të ardhurat nga shitja e biletave për të prekurit nga tërmeti Klubi shqiptar, Shkëndija e Tetovës, ka vendosur që të ardhurat nga shitja e biletave në ndeshjen e kësaj fundjave të shkojnë për banorët e prekur nga tërmeti në Shqipëri. 5 Korrik 2022, 19:28 Deklaratat e Ramës në Elbasan për bashkim me Kosovën vë në lëvizje rajonin, mediat rumune: Harta e Evropës po ndryshon, tërmet dy hapa larg Rumanisë "Tërmet në Ballkan! Harta e Evropës mund të ndryshojë rrënjësisht në rajon, duke ndjekur synimet e dy shteteve, të cilat mund të bashkohen. Kosova U21 Bullgaria U21 shiko live 17.11.2023 1 orë më parë — [HD LIVE] Shqipëria U21 Rumania U21 shiko live 12 shtator 20 U-21 do zhvillojë një ndeshje miqësore përballë moshatarëve nga Bullgaria. 17 Qershor, 21:07 U informua nga Turqia për praninë e tyre, Rumania çaktivizon minat që lëviznin pranë bregut të saj në Detin e Zi Marina e Rumanisë kreu një shpërthim të kontrolluar të shtunën në një minë detare që ishte zhvendosur pranë bregut të Detit të Zi të vendit, shkruan Reuters. 10 Dhjetor 2022, 22:10 Speciale/ Historia e rumunes Daniela Stoica që u bë shqiptare për hir të dashurisë, prej 20 vitesh jeton në Korçë 20 vite më parë Daniela Stoica, një vajzë Rumune e cila sapo kishte përfunduar studimet në Bukuresht, njihet me Stefan Faber, korçarin që po specializohej për kirurgji në Bukuresht. [[[SPORT TV!](((]] Shqipëria U21 Rumania U21 shiko live 12 s 12 sht 2023 — Romania U21 vs Albania U21 in the International Friendly on 2014/10/08, Get the free livescore, latest Match live, live streaming and chatroom ... Përmes nj& 29 Nëntor 2019, 15:49 Pas Kosovës, një tjetër shtet dhuron 500 mijë euro për të prekurit nga tërmeti Kabineti i Ministrave i Azerbajxhanit ka lëshuar një urdhër “Për shpërndarjen e burimeve Ministrisë së Punëve të Jashtme të Republikës së Azerbajxhanit, në shumë 500 29 Nëntor 2019, 15:51 BE mobilizon mbështetje shtesë për emergjencën e krijuar pas tërmeteve vdekjeprurëse Pas tërmetit me fuqi 6. 3 ballë dhe pas-goditjeve të shumta që tronditën Shqipërinë që nga 26 Nëntori, Mekanizmi i Mbrojtjes Civile të Bashkimit Evropian (BE) është aktivizuar me k&am 29 Nëntor 2019, 15:20 Presidenti Erdogan: Do ndërtojmë 500 njësi banimi në Shqipëri ‘Anadolu agjensi”, shkruan se Erdogan është pranë shqiptarëve të prekur nga tërmeti dhe ka publikuar iniciativën e marrë. Shqipëria Bullgaria shiko live 17.10.2023 Sport TV - Activist HQ 17 tet 2023 — (TRANSMETIM-) Shqipëria U21 Rumania U21 shiko live Bizantinët pushtuan gradualisht pjesën e mbetur të Shqipërisë me rënien e Perandorisë ...


Informações

Bem-vindo ao grupo! Você pode se conectar com outros membros...
bottom of page