Grupo de Análise de Mercado

Público·31 membros

Bayern Žalgiris tiesiogiai 17.11.2023 Tiesioginis sportas

2022-12-23 — Live. •. An error occurred. ... Vieną akimirką atrodo, kad Žalgiris tiesiog pervažiuos Bayern. Kitą ...

Varžybos Live. Tvarkaraštis. BC Žalgiris · FK „Kauno Žalgiris“ · Žalgiris-2 · FK „Kauno Žalgiris Miuncheno „Bayern“. Eurolyga, LRT+TV3SPORT, „Žalgirio“ arena ... Renginiai | https://zalgiris.koobin.com/ Žalgirio ekspresas – Bayern. Penktadienis, 2023-11-17 16:00 val. „Žalgiris-2“ - „Stekas“. Eurolyga: „Bayern“ – „Žalgiris“ (tiesiogiai) 2023-04-14 — Kauno „Žalgiris“ (18-15) pasitinka lemiamą išbandymą Eurolygoje. Kauniečiai atvyko į Miuncheną, kur susitiks su „Bayern“... Kauno Žalgiris Greitai TV tiesiogiai Filmai Serialai Sportas Kolekcijos. Prenumeruoti. LT. LT Kauno Žalgiris. Dabar per TV. Eurolygos krepšinio turnyras. Atėnų ... Vis dėlto „Bayern“ atrado savuosius tolimus metimus ir žaibiškai pasivijo varžovus. Tuo metu K. Maksvyčio kariauna puolime sutriko – nebeįmetė metimų, o „Bayern“ ketvirčio pabaigoje persvėrė rezultatą. Į ilgąją pertrauką komandos išėjo „Žalgiriui“ atsiliekant 34:38. Trečiąjį kėlinį Kauno klubas pradėjo su geležine gynyba – spurtas 7:0 leido kauniečiams persverti rezultatą. Kiek daugiau nerimo pridėjo trys Arno Butkevičiaus ir Isaiah Tayloro pražangos, bet geležinė „Žalgirio“ gynyba ir toliau stabdė varžovus. „Bayern“ puolime spalvą atgavo tik ketvirčio pabaigoje, bet „Žalgiriui“ po trijų kėlinių vis dar pavyk o būti priekyje 51:47. Ketvirtajame kėlinyje toliau tęsėsi nervų karas, „Žalgiriui“ blogu signalu tapo I. Tayloro patirtas kojos sumušimas. Krepšinio stebuklas Miunchene: Kauno „Žalgiris“ – Eurolygos atkrintamosiose! Apr 14, 2023, 8:29 PM, atnaujinta Apr 15, 2023, 12:30 AM Gausios savų sirgalių minios palaikomas „Žalgiris“ Miunchene 83:80 (19:18, 15:20, 17:9, 32:33) pranoko vietos „Bayern“ klubą. Rungtynes itin sėkmingai pradėjo latvis Rolandas Šmitas. „Žalgirio“ pasaka tęsiasi: po triumfo Miunchene – vieta 2023-04-14 — Net ir stipriai išretintas traumų (be DJ Seeley, Augustine'o Rubito, Othello Hunterio bei Eliasas Harriso) „Bayern“ turėjo savo progų, jomis ...