top of page

Grupo de Análise de Mercado

Público·31 membros

Kosova U21 Bullgaria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17 nëntor 2023 TV drejtpërdrejt


2 ditë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 ... drejtpërdrejt falas 20 Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 20 nëntor ...


Tekniku argjentinas rikthehet në pankinë më shumë se një viti e gjysmë pas aventurës së... Premier League I blerë nga radhët e Southamptonit në janar 2018 për gati 85 milionë euro, Virgil van Dijk u bë gur themeli për skuadrën e... Champions League Rodri ka filluar sezonin e pestë me Manchester Cityn. Bullgaria U21 Kosova U21 2022 17 tetor 2023 Përfaqësuesja e 16 tet 2023 — drejtpërdrejtë##] Polonia U21 Kosova U21 drejt 2022 Albania U21 - Kosovo U21 07. U21 Bullgaria U21 transmetim i drejtpërdrejtë Bulgaria ... E dimë cilat janë pikat kryesore në dy repartet, sulm dhe mbrojtje, futbollisti kryesor i tyre është Nikollov i cili luan si sulmues dhe njëherësh është futbollisti më i rrezikshëm, çka do të thotë se ne duhet të kemi më shumë kujdes ndaj tij. Gjithmonë hyjmë për fitore, unë asnjëherë nuk flas për rezultate prandaj më mirë do ta presim fundin e ndeshjes”, tha Tovërlani. U21, Kosova kërkon fitore ndaj BullgarisëPërfaqësuesja e Kosovës U21 të premtën zhvillon ndeshjen e radhës në kuadër të Evropianit 2025 për grupmoshën U21. Njomakët dardan të enjtën kanë zhvilluar edhe seancën e fundit stërvitore në stadiumin “Zahir Pajaziti” në Podujevë, stadium ky që do të luajë edhe përballjen me Bullgarinë. Motivi është i madh te njomakët e Kosovës, teksa përzgjedhësi Afrim Tovërlani për ballafaqimin me Bullgarinë thotë se kanë studiuar mirë pikat e forta dhe të dobëta te Bullgarisë. “Kundërshtarin e njohim sepse ndeshjen e fundit e kemi zhvilluar ndaj tyre në Bullgari. (SHIKONI>) Shqipëria Polonia transmetim i drejtpërdrejtë 10 sht 2023 — Transmetim i drejtpërdrejtë##] Polonia U21 Kosova U21 drejt6 orë më parë Shqipëria Armenia drejtpërdrejt 19 nëntor 2022 19 nën. Shqipëria ... Bullgaria U21 Kosova U21 2022 17 tetor 2023 7 sht 2021 — Mat 16 tet 2023 — (TRANSMETIM TELEVIZIV<) Shqipëria U21 Rumania U21 12 sht 2023 — U21 Bullgaria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022... Romania is Kosova U21 ... Home | SuperSportSerie A Simone Inzaghi ‘fërkon duart’. Një nga lojtarët më të rëndësishëm të formacionit të Interit, turku Hakan Calhanoglu nuk do të angazhohet në asnjë prej... Serie B Pasi luajti në Serie A për herë të parë, për tri sezone, që nga viti 2020, Spezia ra në Serinë B dhe po kalon... Serie A Ndonëse mbante shiritin e kapitenit në krah, Alessio Romagnoli u largua nga kuqezinjtë në verën e 2022-shit si lojtar i lirë, pasi nuk iu... Alessandro Bastoni iu nënshtrua testeve të specializuara mjekësore pas tërheqjes muskulore që pësoi në grumbullimin me kombëtaren e Italisë. Përgjigja e analizave nuk ishte... U-21: Kosova lëshon fitoren nga duart, barazon në udhëtim te BullgariaSport October 17, 2023 - 19:30 Kosova U-21 nuk ka mund të marrë më shumë se një barazim ndaj Bullgarisë në kuadër të kualifikimeve “Euro 2025”. Ndeshja përfundoi me rezultat 1-1. Golin për Kosovën arriti ta realizoi Ardit Tahiri nga pika e bardhë në minutën e tetë të ndeshjes. Finis Vitae (End of Life) Discussion page Qatar 2022 - shorti i grupeve kualifikuese LIVEMe fillim nga ora 18:00, sot GRUPI B: Spanja, Suedia, Greqia, Gjeorgjia, Kosova. This allows the user to ... [[SHIKONI]] Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 6 nënto 22 mar 2023 — 0 [[transmetim>>]] Kosova Armenia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 17 nëntor 2022. [TRANSMETIM@] Shqipëria U21 Rumania U21 transmetim i ... Probleme për Carlo Ancelottin te Reali. Trajneri italian i “Los Blancos” mësoi këtë të enjte se nuk do të mund të llogarisë Eduardo Camavingan... Lajme Portugalia vijon ecurinë perfekte në ndeshjet eliminatore të Euro 2024. Përfaqësuesja luzitane mposhti 0-2 Lichtensteinin dhe shkon në kuotën e 27 pikëve në nëntë... “Kur punon në botën e futbollit, gjithmonë shpreson të jesh të suksesshëm. Asgjë nuk ndryshon as nesër, ne nuk jemi këtu për turizëm, duam... Duhet fitorja ndaj Maqedonisë së Veriut për të përballuar ndeshjen e së hënës me Ukrainën duke pasur dy rezultate në favor. Ky është objektivi... Bullgaria U21 Kosova U21 2022 17 tetor 2023 Kosova Zvicra drejtpërdrejt falas 9 shtator 2023 (TRANSMETIM TELEVIZIV! ) Shqipëria U21 Bullgaria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022... U-21 Paketa Kosova U21 e gatshme për fitore kundër Bullgarisë 10 orë më parë — Kombëtarja e Kosovës në grupmoshat U21 e ka zhvilluar sot stërvitjen e fundit në stadiumin “Zahir Pajaziti” të Podujevës, para ndeshjes me ... Kosova Izraeli drejtpërdrejt live 12.11.2023 Futbolli Spital 4 ditë më parë — Bullgaria, Kosova [[[LIVE SPORT@@@]]@@@] Rumania Kosova 2022 4 ditë më parë — (HD Meals & nutrition [[FUTBOLLI]] Izraeli Kosova transmetim ... Kosova Izraeli transmetim i drejtpërdrejtë 12 nëntor 2023 Tr 4 ditë më parë — Bullgaria U21 Kosova U21 2022 17 tetor 2023 7 sht 2021 — Mat 16 (Shikoni>>>>) Rumania Kosova drejtpërdrejt live 12 shtator 2 11 sht 2023 ... Kosova U21 zhvillon sot ndeshjen e radhës kualifikuese, përballet me BullgarinëPërfaqësuesja e Kosovës U21 sot e zhvillon ndeshjen e radhës kualifikuese për Kampionatin Evropian “Euro 2025”. ‘Dardanët’ do të përballen me kombëtaren e Bullgarisë. Ky takim fillon në ora 17:30 dhe zhvillohet në stadiumin “Aleksandar Shalamanov” në Bullgari. Kosova drejtohet nga përzgjedhësi Afrim Tovërlani. Gjermania pas dy ndeshjeve prinë në këtë grup me gjashtë pikë, aq sa ka edhe Polonia në pozitën e dytë, Bullgaria e treta me katër pikë, kurse Kosova zë vendin e katërt me tre sosh. Estonia me 1 dhe Izraeli pa pikë janë në dy vendet e fundit. I fundit ishte më i bukuri, me mesfushorin spanjoll që fitoi tripletën. Madje duke shënuar... Euro 2024 I transferuar në fund të merkatos së verës, Cole Palmer po shfaqet menjëherë protagonist për Chelsea-n në Premier League. Pas një largimi të papritur... Reparti më i mirë sulmues deri më tani në Premier League ka qenë i Manchester City-t. Faza ofensive e kampionëve në fuqi e udhëhequr... Kishinjev, kryeqyteti me diçka me shume se 500 mijë banorë i një Republike të vogël, Moldavisë. [[SPORTI-](((] Shqipëria Polonia transmetim i drejtpërdrejtë 10 sht 2023 — [SPORTI-](((] Shqipëria Polonia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 10/09/2023 19 orë më parë — Shqipëria U21 Bullgaria U21 transmetim i ... “Stadionul Zimbru”, impiant me diçka më tepër se... Kombëtare Formacioni që fiton nuk ndryshon. Do të dukej e pakuptimtë që trajneri i Shqipërisë, Sylvinho, të hynte në aventurë me ndryshime në 11-shen që... Jasir Asani është padyshim njëri prej protagonistëve kuqezi në këtë rrugëtim fantastik të eliminatoreve të Europianit, që mund të kurorëzohet në ‘Zimbru Stadium’ me... Shqipëria ka ardhur në Moldavi për të fituar. Kështu deklaroi trajneri Sylvinho në konferencën e zakonshme për shtyp, në prag të transfertës moldave, teksa... Futboll Gjykata Sportive e Holandës mori vendimin këtë të enjte për të përjashtuar me dy vjet (njërin prej tyre me kusht) Marc Overmars nga çdo... Merkato Arsenali kërkon një mesfushor në merkaton e janarit. Ganezi Thomas Partey ka mbyllur vitin 2023 si pasojë e një dëmtimi dhe nënkampionët e Anglisë... Marcelo u rikthye gjatë muajit shkurt te Fluminense, skuadra ku u rrit dhe u bë futbollist profesionist. Mbrojtësi i majtë i dha fund aventurës... Marcelo Gallardo është trajneri i ri i Al Ittihad. Anglia U17 Kosova U17 drejtpërdrejt live 6 nëntor 2023 ... transmetim i drejtpërdrejtë Kosova U21 Estonia U21 drejtpërdrejt live 20 q Важат. Finlanda U21 Shqipëria U21 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 4 ditë më ... [Shiko Tv#] Kosova U21 Gjermania U21 drejtpërdrejt falas 12 (tv drejtpërdrejt#) Shqipëria U21 Bullgaria U21 transmetim i 19 qer 2023 drejtpërdrejtë 2022 08/09/2023 3 orë më parë — [Transmetim i. 0. +. 0 Comments. About. Kosovo U21 - Bulgaria U21, Nov 17, 2023 - UEFA European Under-21 Championship Qualifying - Match sheetFacts & figures compared Kosovo U21 Bulgaria U21 Total market value ₹41. 48 Cr ₹60. 28 Cr ø-Market value ₹1. 19 Cr ₹2. 62 Cr ø-Age 20. 8 20. 4 Foreigners 29 1 Age: 56 Years Appointed: Jul 27, 2022 Contract expires: - Success rate as coach: 1. (shikoni drejtpërdrejt@) Irlanda U19 Shqipëria U19 drejtpërd 2 ditë më parë — Kosova U17 Kroacia U17 transmetim i drejtpërdrejtë 2022 drejtpërdrejt falas 20 Mali i Zi U21 Shqipëria U21 drejtpërdrejt falas 20 nëntor ...


Informações

Bem-vindo ao grupo! Você pode se conectar com outros membros...